ŠTĚŇATA

 


Šteňata po Schumann v. Tronje a Count Ustinov v.d. Ybajo Hoeve

            

 

 

Máme štěňátka- po Chaiře z Gilanu a Milow v. Dakota. Dva vlkošedí pejsci a jedna fenka, černá se znaky. Odběr bude možný koncem prosince.

 

 

 

Štěňátka po Proxymě jsou již připravená k odchodu k novým majitelům, štěňátka po Algebře budou k odběru od kolem 20.3. Po Nocturně máme jen jednu fenku, které zůstává doma. Na prodej máme celkem 10 pejsků a možná budou na prodej i jedna nebo dvě fenky.

10. října se narodila štěňata po Gersi a po Mir z Arnultovic. Ve vrhu je jedna vlkošedá fenka ( zadaná ), 3 vlkošedí pejsci a dva pejsci černí se znaky. Odběr předpokládáme koncem listopadu

Na světě jsou štěňata po Charge a Wax Leopard Rex. Ve vrhu máme 8 fenek a 4 pejsky, k odběru budou počátkem října.

Narodila se již všechny štěňata- Nylla má dvě fenky- jednu černou se znaky a jednu vlkošedou- po Ferrari v. Agilolfinger, Chaira má 3 fenky a 4 pejsky a Algebra 2 fenky a 3 pejsky- oba vrhy jsoupoVeron v. Externstein. Metalica je březí po Yogl vom Hammelsbacher Hof. Narození těchto štěňat očekáváme kolem 20. května.Štěňátka se mají k světu a zejména vrh po Chaiře je velmi slibný. První vrh bude k odběru od 19.5.2012

Od ledna máme k odběru štěňata po Nylle.Dosud jsou volné 3 fenky, jedna černá se znaky a dvě vlkošedé.Všechny fenky jsou vyjímečně krásného exteriéru a všechny mají výbornou nebojácnou povahu. Budou vhodné pro výstavy i výcvik. Po Sídě ( Demon Spawn) a Ebafarmens Izaro ( zahraniční krytí) máme dosud volné pejsky a 1 fenku. U tohoto spojení předpokládáme super exteriér a perfektní povahy- obojí se prokázalo u štěňat Sídi v předchozím vrhu.Zejména vrozené obranářské vlohy ( všechna štěňata od prvního dne na obranách podávají vynikající výkony) a rovněž všichni po matce zdědili ohromnou chuť k práci a ohnivý temperament. Pro štěňata z tohoto vrhu hledáme zájemnce především o výcvik a další chov. Tento vrh bude k odběru od února 2010.

17.6. 2009 se narodila štěňata po ch. Jango Clark a Nylla z Gilanu.Ve vrhu jsou 4 fenky a jeden pejsek černý se znaky a dva pejci a jedna fenka vlkošedá. Předpokládané datum odběru je kolem 10.8.2009

Od 18.6. 2009 máme k odběru štěňata po VA Brix Hartis a Nike z Gilanu.Dosud jsou volné dvě fenky, jedna černá se znaky a jedna vlkošedá.Zejména vlkošedá fenka má krásný exteriér a výbornou nebojácnou povahu. Bude vhodná pro výstavy i výcvik.

1.12.2008 Od 6.12.máme k odběru štěňátka po Qwint z Gilanu a Chira Kuver.Jako všichni potomci Qwinta jsou všechna štěnda velmi pěkná a mají skutečně super povahy.


FOTOGALERIE ŠTĚŇÁTEK


A Zayra zase spinká


Anténka s balonem

Y vrh Charge

Celá maminka - Zaphira

Chlastá už od mala - ...

Dumpie

Kráska Nighty

Je chovná - Zaphira

Qwinty a Rainbow

Xanthus a Ytar

Miminko

No štěně, spíš poník - .
..

Nyssa a Nighty

Rainy doma

Xanya

Zamotané nohy - Nocturna

Bobulka se učí běhat

Síďata s mámou

Qwintička bije brášku

Vanguard

Werdina

Spíme

Nešika Qwint

Malá Xanya

I. vrh Nylly

Xanya

C vrh Nylly